Informacje
- 6 sierpnia 2025
- wyświetleń: 5825
Groźnie wyglądające zdarzenie w centrum. Mężczyzna przewrócił się po zejściu z hulajnogi
Wszystkie służby ratunkowe interweniowały we wtorek 5 sierpnia wieczorem na ul. Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie skrzyżowania z ul. Żeromskiego.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 20.37.
Jak przekazał naszemu portalowi podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, 21-letni mężczyzna tuż po zejściu z hulajnogi elektrycznej przewrócił się i stracił przytomność. Wcześniej jechał pojazdem jako pasażer 24-letniej kobiety. Obok nich, także na hulajnodze elektrycznej, jechał ich 20-letni kompan.
21-latek został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że był nietrzeźwy. Kierująca hulajnogą 24-latka także była w stanie nietrzeźwości, podobnie jak 20-latek.
Cała sytuacja rozegrała się na chodniku, tuż po zatrzymaniu hulajnogi elektrycznej. Co ważne, nie zakwalifikowano jej jako zdarzenia w ruchu drogowym. Kierującym pojazdami 21-letniej kobiecie oraz 20-letniemu mężczyźnie grożą wysokie grzywny - 2500 złotych.
Loading...
Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











