Informacje
- 8 września 2025
- wyświetleń: 10948
[FOTO] Pszczyna: wypadek na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Bielską. Trzy osoby w szpitalu
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 8 września około godziny 18.15 na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Bielską w Pszczynie. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Trzy osoby trafiły do szpitala. Trwa wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Na ten moment nie wiadomo, który z kierowców doprowadził do zdarzenia. Wiadomo, że samochód marki Porsche poruszał się krajową jedynką w stronę Bielska-Białej. Na skrzyżowaniu z ul. Bielską doszło do zderzenia z pojazdem marki BMW, którego kierowca jechał w przeciwnym kierunku i skręcał w lewo. Obaj kierowcy twierdzą, że mieli zielone światło. Rolą śledczych z pszczyńskiej komendy jest ustalić, który z nich się myli i odpowiada za spowodowanie wypadku.

Do szpitala przewieziono trzy osoby. Dwie podróżujące BMW i kierowcę Porsche. Dzieci jadące na tylnej kanapie sportowego SUV-a nie odniosły żadnych obrażeń. Nie było konieczności hospitalizacji.
Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 21.30.

Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







