Informacje
- 11 października 2025
- wyświetleń: 15224
[FOTO] Nocna demolka na Partyzantów. Samochód ściął dwa sygnalizatory i znak drogowy
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 3.15 w Bielsku-Białej. Na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Kustronia samochód osobowy marki BMW uderzył w dwa sygnalizatory drogowe i znak. Wszystko wyglądało dość niebezpiecznie, ale na szczęście dobrze się skończyło.
Za kierownicą BMW siedział 20-letni kierowca. Młody mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków i swoich umiejętności, wpadł w niekontrolowany poślizg i uderzył w elementy infrastruktury drogowej. Auto uderzyło prawym bokiem w solidny sygnalizator. Gdyby na miejscu pasażera siedział człowiek, niewątpliwie doznałby poważnych obrażeń. Szczęśliwie autem podróżowała tylko jedna osoba.
20-latek wyszedł z kraksy bez większych obrażeń. Na miejscu interweniowali strażacy i patrol drogówki. Nocna przygoda zakończyła się mandatem karnym i stratami finansowymi związanymi z utratą samochodu. Ten nadaje się do kasacji.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








