Informacje
- 13 października 2025
- wyświetleń: 1997
Zjechał z drogi, wpadł do rowu i doprowadził do kolizji. Wydmuchał 3 promile...
W niedzielę 12 października około godziny 17:10 w rejonie skrzyżowania ulic Bielskiej i Chłodnej w Cieszynie policjanci zatrzymali pijanego kierowcę Toyoty. 56-letniego mężczyznę udało się ująć dzięki właściwej reakcji świadka zdarzenia.

Jak relacjonuje podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy KPP w Cieszynie, kierowca zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu, doprowadzając do kolizji.
- Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a badanie alkomatem wykazało w jego organizmie trzy promile alkoholu - dodał podkom. Pawlik.
56-latkowi, za kierowanie w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







