Informacje
- 16 stycznia 2026
- wyświetleń: 2238
Osobówka wjechała w bok radiowozu na ul. Partyzantów
Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w piątek 16 stycznia, około godziny 8.00 na ulicy Partyzantów, w rejonie placu Żwirki i Wigury w Bielsku-Białej.

Jak wynika ze wstępnych informacji przekazanych przez podkom. Sławomira Kocura, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, policjanci poruszający się radiowozem w kierunku Bystrej zauważyli wykroczenie popełnione przez jednego z kierowców nadjeżdżających z przeciwnego kierunku.
Funkcjonariusze uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe, a następnie rozpoczęli manewr zawracania w celu podjęcia interwencji. W momencie, gdy radiowóz znajdował się już bokiem, doszło do kolizji z samochodem osobowym, który jechał lewym pasem i najechał na bok policyjnego pojazdu.
Ze względu na fakt, że policjanci byli w trakcie czynności służbowych, na miejsce zdarzenia wezwana została prokuratura. Jest to standardowa procedura w sytuacjach, gdy w kolizji uczestniczy pojazd uprzywilejowany.
Według wstępnych ustaleń wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Uszkodzeniu uległy jedynie pojazdy.
Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej wynika, że sprawa zakończyła się pouczeniem policjanta, który prowadził radiowóz podczas interwencji.

Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









