Informacje
- 16 stycznia 2026
- wyświetleń: 6590
[FOTO] Groźnie wyglądające zdarzenie na DK-1. Samochód wylądował na dachu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek 16 stycznia przed godziną 11:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 1 z ulicą Węglową w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, występowały utrudnienia w ruchu.
Podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej przekazał naszemu portalowi, że w zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy - Skoda. Chociaż zdarzenie wyglądało groźnie, to kobiecie kierującej pojazdem nic się nie stało.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca osobówką podczas prowadzenia samochodu nie zachowała należytej ostrożności, w wyniku czego uderzyła w sygnalizator świetlny. Następnie pojazd, którym kierowała, dachował.
Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a 42-letnia sprawczyni otrzymała mandat karny. Była trzeźwa, posiadała uprawnienia do kierowania swoim pojazdem.
W trakcie akcji służb droga na pasach w kierunku Bielska-Białej była zablokowana, policjanci prowadzili objazd przez teren pobliskiej stacji paliw.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









