Informacje
- 9 lutego 2026
- wyświetleń: 7487
[FOTO] Chwila nieuwagi zakończona solidnym dzwonem w Wapienicy
W piątek, 6 lutego około godziny 16.30 na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, doszło do zderzenia dwóch pojazdów: Kia i Daihatsu. Jak widać na nagraniu przesłanym przez świadka, siła uderzenia była duża. Tego typu kolizja na tym skrzyżowaniu ma miejsce nie pierwszy raz. Kierowcy mają tam problem z prawidłową interpretacją sytuacji drogowej i często dochodzi do wymuszeń pierwszeństwa podczas skrętu w lewo.
Do zdarzenia doprowadził 39-letni kierowca Kia. Mieszkaniec Puław wymusił pierwszeństwo podczas skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Daihatsu, którym kierował 55-letni mieszkaniec Jaworza. Obaj panowie byli trzeźwi i nie było żadnych zastrzeżeń co do dokumentów. Do szpitala przewieziono kierowcę Daihatsu, ale na szczęście badania szpitalne wykluczyły poważne urazy. Sprawa zakończyła się mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










