Informacje
- 4 kwietnia 2026
- wyświetleń: 2289
[FOTO] Pijacka szarża pod osłoną nocy. Pijany obywatel Ukrainy uszkodził trzy auta
W nocy z piątku na sobotę, około godziny 2.00 do WCPR wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Sobieskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejscu okazało się, że w kraksie brały udział cztery pojazdy, z czego tylko jeden znajdował się w ruchu. Pozostałe samochody były zaparkowane. Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, który był kompletnie pijany.
Za kierownicą BMW X5 siedział 37-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna ledwo stał na nogach, więc nie ma co się dziwić, że miał problem utrzymać auto na drodze. Wynik badania trzeźwości to przeszło 2,5 promila. Policjanci zatrzymali kierowcę i gdy tylko wytrzeźwieje, będą prowadzone dalsze czynności. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










