Informacje
- 29 maja 2026
- wyświetleń: 3863
[FOTO] Groźny wypadek na al. Andersa. Młody kierowca zmiótł pieszą z przejścia
W czwartek, 28 maja po godzinie 22.00 na al. Andersa w rejonie skrzyżowania z ul. Michałowicza, doszło do groźnego wypadku. Samochód dostawczy potrącił kobietę, która prawidłowo przechodziła przez przejście dla pieszych. Poszkodowana z licznymi groźnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letnia kobieta prawidłowo przechodziła przez przejście dla pieszych. Kobieta miała zielone światło. W pewnym momencie wjechał w nią samochód marki Fiat Doblo, którego 27-letni kierowca zignorował czerwone światło. Kobieta doznała licznych złamań i obrażeń wewnętrznych. Została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak powrót do pełnej sprawności to bardzo daleka droga.
W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch w obrębie skrzyżowania był utrudniony. Ze względu na późną porę obeszło się jednak bez korków. Kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami. Jego prawo jazdy zostało tymczasowo zatrzymane do decyzji sądu.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[WIDEO] Senior miał dużo szczęścia. Oj naprawdę dużo szczęścia...
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









