Informacje
- 2 czerwca 2026
- 3 czerwca 2026
- wyświetleń: 1927
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek 2 czerwca przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ulic Węglowej, Traugutta i Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach - przy kościele pw. św. Barbary. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.
Informację o zdarzeniu służby ratunkowe otrzymały o godzinie 14:40. Jak przekazał naszemu portalowi podkom. Przemysław Kozyra, pełniący obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, 24-letnia kierująca Renault Megane nie zachowała należytej ostrożności, czym doprowadziła do zderzenia bocznego z kierowcą Seata Leona.
W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Jego uczestnicy byli trzeźwi, posiadali uprawnienia do kierowania swoimi pojazdami. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. W czasie akcji służb ratunkowych skrzyżowanie było częściowo zablokowane, a z utrudnieniami musieli się liczyć także pasażerowie aautobusów komunikacji miejskiej.
Loading...
Wypadki i kolizje
Gorący temat[WIDEO] Senior miał dużo szczęścia. Oj naprawdę dużo szczęścia...
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










