Wideo
- 3 marca 2026
- wyświetleń: 17913
[FOTO] Kierowca BMW na kompletniej bani. Jechał wężykiem. Zareagował świadek
Mamy kolejny przykład, jak czujność zwykłego kierowcy sprawiała, że z dróg został wyeliminowany drogowy bandyta i potencjalny morderca. Nie ma tutaj innego określenia dla kogoś, kto decyduje się na jazdę 2-tonowym SUV-em mając w organizmie 3 promile alkoholu. Gdyby nie świadek, mogłoby dojść do tragedii. Policjanci zdążyli zatrzymać kompletnie pijanego kierowcę.

Do tej sytuacji doszło w minioną niedzielę. Świadek zauważył samochód marki BMW X3, którego kierowca jechał wężykiem i już na pierwszy rzut oka było widać, że jest z nim coś nie tak. Szybki telefon na 112 i szybka reakcja policjantów sprawiły, że niemiecki SUV został zatrzymany do kontroli. 41-letni mężczyzna, który prowadził pojazd wydmuchał 1,44mg/L (nieco ponad 3 promile). Z człowiekiem nie było logicznego kontaktu. Był tak pijany, że nie był w stanie ustać na nogach i utrzymać równowagi.

Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Zgodnie z polskimi przepisami, sąd może orzec przepadek pojazdu lub jego równowartości. Z luźnych wyliczeń wynika, że kwota może opiewać na około ćwierć miliona złotych, bo tyle mniej więcej może być wart pojazd marki BMW X3 w wersji PLUG-IN HYBRID.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[WIDEO] Senior miał dużo szczęścia. Oj naprawdę dużo szczęścia...
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







